Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Пишемо курсову в умовах відключення інтернета та електрики

16 лютого, 17:24

Постійні відключення інтернет-зв'язку та електроенергії внаслідок кризових явищ в енергетиці пов'язаних з війною, впливають на якість підготовки студентів та можливості здобуття якісної освіти.

Однак якщо подивитися на цю проблему з іншої сторони, то можна навіть спробувати здобути з цих перепон певні позитивні моменти і перебудувати свою роботу та систему навчання. Відсутність постійного забезпечення електроенергією та інтернетом, необов'язково означають, що якість курсової роботи та навчання студента має погіршиться.

Компанія “Курсовичок” пропонує допомогу студентам у написанні курсових робіт. Навіть в умовах ритмічних та аварійних вимкнень електроенергії та постійного вимкнення зв'язку. Спеціалісти, з якими співпрацює компанія, допоможуть написати якісний текст курсової роботи навіть в умовах воєнного стану. Дистанційний зв'язок з іншими спеціалістами дозволить опрацювати на високому рівні текст роботи з усіма застереженнями, теоретичними, аналітичними, довідковими матеріалами. Курсова робота буде відповідної якості і написана у визначений термін. А також запропонує цікаве дослідження з обраної тематики.

Фото надане автором

Для того, щоб замовити написання курсової чи її частини, опрацювання бібліографічних та інших даних необхідно скористатися сервісом “Курсовичок”.  Проста, прозора і зрозуміла система співпраці допоможе студенту вчасно здати курсову роботу і відпрацювати курсову на “відмінно”.

Якщо є наснага та можливість працювати над курсовою роботою на всі 100%,  можемо дати декілька порад, що стануть у пригоді саме тоді, коли є постійні вимкнення зв'язку і електроенергії.

Фото надане автором

Робота з паперовими книгами

Насправді цей здавалося б застарілий метод обробки інформації є достатньо ефективним. Книги містять відредаговані тексти, що пройшли не один етап верифікації їх змісту. Саме тому обробка книжних масивів інформації є набагато цінніша за будь-які інші джерела. Для написання курсової може знадобитися повне прочитання мінімум 5-10 монографій та книг з тематики. Також потрібно буде прочитати хоча б декілька розділів або частини текстів з книг, що дотичні до теми курсової. Таких джерел може бути 20 – 50, хоча обмежень за кількістю немає.

Однак варто вказати на те, що кількість прочитаних книг не завжди переходить у якість. І час, витрачений на таке глибинне дослідження тематики, буде значним і не завжди виправданим. Тому необхідно визначитись із рекомендованим переліком літератури і опрацювати насамперед саме її.

Фото надане автором

Журнали та електронні носії

Журнали та інші періодичні видання, які в тому числі є й на електронних носіях – цінне джерело для написання курсової роботи. Однак варто зауважити, що переходити до їх опрацювання краще тоді, коли студент познайомився з основним масивом теоретичних знань з певної проблеми. Журнальні публікації зазвичай вказують на теоретичні і практичні розробки з певної теми які є дискусійним і поки що не можна вважати їх остаточними результатами. Однак саме це важливо для складання другого розділу курсової роботи, де потрібно визначити перспективні напрямки дослідження питання, а також важливо проаналізувати теперішній стан розробки проблеми. В умовах перерв зі зв'язком і електропостачанням, кращим варіантом буде опрацювання паперових версій друкованих наукових видань.

Фото надане автором

Автономне електрозабезпечення

Найкращий варіант для студента, коли він пише курсову роботу – мати альтернативне джерело електропостачання. Звісно найкраще коли в місці його проживання є потужний акумулятор або  електрична енергія забезпечується автономною генерацією. Якщо такої можливості немає, варто розміститись недалеко біля місця, де можна підзарядити акумулятор ноутбука, та отримати підключення до інтернет-зв'язку. Це можуть бути:

  • пункти Незламності;
  • торгівельні центри;
  • приймальні органів влади;
  • публічні заклади для громадян, де є постійний вільний доступ.

В будь-якому разі перед початком роботи з курсової треба турбуватися про заряд на акумуляторі ноутбука, наявність хоча б двох джерел інтернету та можливість отримати автономне освітлення з ліхтарика чи світлодіодні лампи.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати