Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Вертикальний акумуляторний пилосос чи звичайний на колесах: що вибрати?

31 січня, 09:50

Техніка для клінінгу стає все більш функціональною та самостійною. Наприклад, роботи-пилососи працюють автономно, тобто не потребують постійного контролю. Власник лише обирає режим роботи та натискає «Пуск», а девайс сам збирає сміття та повертається на станцію живлення. Такий варіант підходить не всім користувачам. Любителям ідеального порядку важливо власними руками контролювати процес прибирання. Це легко, якщо в руках — звичайний пилосос Samsung на колесах або вертикальна модель без дротів. Яке компонування обрати — залежить від пріоритетів.

Мережевий пилосос з колесами: особливості експлуатації та причини для купівлі

Пилосос, який працює від електромережі, — це класика. Жоден бездротовий пристрій не здатен скласти йому конкуренцію за показником витривалості. За один підхід (без пауз)  він може прибрати велику дворівневу квартиру чи кількаповерховий будинок. 

Головна причина для придбання — доступна ціна. У бюджетному сегменті купа моделей високої потужності. Вони інтенсивно всмоктують пилюку та дрібне сміття, а також підтримують додаткові функції:

чищення меблів та килимів,

багаторівневу фільтрацію,

турбовсмоктування.

Мити підлогу вручну після прибирання за допомогою мережевого пилососа — суцільне задоволення. На лінолеумі чи паркеті не залишається ані волосся, ні шерсті домашніх тварин, ні іншого бруду. Можна придбати девайс, який підтримує вологе прибирання, і тоді швабра та ганчірка — непотрібні.

Радіус роботи пилосмока на колесах обмежує електричний провід. Що більша його довжина, то менше відчуваються обмеження. Шестиметрового кабелю вистачає, щоб не доводилося постійно перепідключати «помічника» до найближчої розетки. 

У мережевих пилососів найбільші пилозбірники — на кілька літрів. Спустошувати їх треба не після кожного прибирання. Тож, завдяки місткості мішків та контейнерів, економиться час. 

За призначенням пристрої ділять на побутові та промислові. Вони відрізняються рівнем захищеності, показниками потужності, ціною.

Вертикальний пилосос: на що здатен і чим приваблює?

Зовні (за розміром і формфактором) пилотяг вертикального типу нагадує швабру. У нього також є довга ручка та робоча поверхня — насадка, яка і забезпечує ефективну боротьбу зі сміттям. Вона знімна: можна встановити іншу, залежно від виконуваної роботи. Для косметичного прибирання — одна щітка, для видалення бруду поряд з плінтусами та в щілинах — зовсім інша.

Тривалість роботи на одному заряді визначається місткістю акумулятора. Також елемент живлення впливає на габарити та вагу порохотяга.

Переваги пристрою з вбудованою батареєю:

1. Працює, коли немає світла. Треба тільки заздалегідь зарядити.

2. Займає мало місця. Можна сховати у шафу на балконі чи в пенал у комірчині.

3. Легко трансформується. Кілька рухів — і звичайний пилосмок перетворився на ручний.

4. Працює тихіше. Проти мережевого — справжній «тишко».

5. Не потребує коліс. Додаткові запчастини для зручного транспортування не потрібні. 

В асортименті популярних виробників можна відшукати моделі, які працюватимуть від батареї та від розетки. Вони одночасно поєднують у собі переваги бездротових і мережевих.

Правильний вибір

Треба купити пилосмок з довгим дротом, якщо коштів обмаль, а площа житла — величенька. Краще — з контейнером замість мішка, бо паперовий або тканинний мішок викидає трохи пилюки у повітря під час «розвантаження». Для генерального прибирання це ідеальне рішення.

«Стрункий» та красивий акумуляторний порохотяг найкраще підходить для щоденного косметичного прибирання. Він мобільний, добре маневрує між меблями та технікою. Навіть за невисокої потужності прибирає відмінно, не залишає забрудненням шансів. 

Якщо щодня прибирати у помешканні за допомогою вертикального пилососа, проводити генеральний клінінг доведеться набагато рідше: наприклад, не щомісяця, а один раз на квартал. 

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати