Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Британські екоактивісти проти урядовців

«Повстання проти вимирання» VS «напад на наш спосіб життя»
10 вересня, 10:05

У Британії активісти руху проти змін клімату продовжують активно вимагати від уряду дій з порятунку планети. Наприклад, минулого тижня вони заблокували дорогу біля парламенту, а цього вівторка знову провели марш. Ці заходи є частиною двотижневої акції громадянської непокори, запланованої в Лондоні, Кардіффі і Манчестері. Група Extinction Rebellion закликає політиків підтримати законопроєкт про надзвичайну кліматичну ситуацію і підготуватися до кліматичної кризи, повідомляє www.eurointegration.com.ua.

Зі свого боку поліція охоче арештує учасників акції за порушення громадського порядку. «Сотні прихильників Extinction Rebellion (XR) були заарештовані протягом останніх семи днів — як вважають, значно менше, ніж у попередні «повстання» — найстаршим із яких був 92-річний інженер у відставці Джон Лайнс, з Гастінгса», — ідеться в матеріалі The Guardian. Він зазначив виданню, що вкрай важливо чинити тиск на уряд напередодні конференції ООН з питань клімату наступного року, яку очолить Великобританія. «Це моє покоління спричинило все це, і ми несемо відповідальність», — каже чоловік, звинувачуючи уряд у вкрай мізерних зусиллях у цьому напрямку.

Тим часом міністр внутрішніх справ Великобританії Пріті Пател охарактеризувала протести як «напад на наш спосіб життя», пише www.thetimes.co.uk. Вона описала групу як «так званих екохрестоносців, які перетворилися на злочинців», які «завдають шкоди нашому вільному суспільству» «партизанською тактикою». Понад те, вона пообіцяла розправитися з групою, попередивши, що не терпітиме анархії. На фото: Поліцейський розмовляє з членом групи «Повстання проти вимирання» під час протестного маршу в Лондоні 8 вересня 2020 року.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати