Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«На своїй землі»

НІжНА представила пісню про емоції української жінки-матері
21 квітня, 16:18

Співачка, учасниця телепроєкту «Голос Країни-7» НІжНА (Ніна Басюк) презентувала тематичну баладу про події, які зараз відбуваються у нашій державі – «На своїй землі».

«Це не просто пісня про війну – це твір, який розкриває емоції української жінки-матері», – повідомила пресслужба співачки.

Пісня має елементи молитви та кульмінацію з впевненістю у тому, що незламний український дух переможе і усі ми залишимося на своїй землі.

Запис музикантів проводився дистанційно з різних куточків України. Співачка виклала в YouTube відео до своєї композиції, а на музичних платформах (Apple Music, Spotify та ін.) пісня з’явиться вже в цю неділю (24.04.2022).

У тексті пісні є такі слова: «Знищують вони міста, хати, квартири/ Розстрілюють людей, закопують в могили /Нагло брешуть всім, та знайте, вороги /Нашу волю вам ніколи не здолати /Український дух нікому не зламати/ Бо ми, українці, на своїй землі».

Ударні – Вадим Колісниченко, бас-гітара – Олександр Бортніков, клавішні – Олексій Шевцов, гітара – Олексій Бірук.

«У ці нелегкі часи мені не хочеться виставляти страшні кадри реального, – зазначила співачка під відео пісні на YouTube. – Війна. росія бомбить Україну! Вбиває людей! Я написала цю пісню в сльозах, у відчаї! І лише молитвами я можу якось повпливати на ситуацію! Лише Господь допоможе!

Я Українка! Я пишаюся цим! Тут моя сім‘я, мої друзі!

На цьому відео кожен з нас знаходиться в різних куточках України. Кожен вірить та надіється на перемогу!

А вона буде! Обов‘язково!

Я вдячна кожному музиканту, який мене підтримав! Я дуже сумую за творчістю, уроками, репетиціями, концертами… Але ми маємо це пережити! Маємо вистояти. І перемогти! А згодом кожен з нас знову буде на сценах, в студіях кайфувати і любити свою справу ще більше!

Дякую, що ВИ зі мною!».

Довідково:

НІжНА – співачка, переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. З дитинства займалася в музичній школі по класу баяна, паралельно – хореографією (народні танці).

В 2008 році вступила до Київського музичного училища ім. Глієра. В 2012 році закінчила училище з червоним дипломом і вступила до Академії музики ім. Глієра, де здобула повну вищу освіту (магістр) за спеціальністю «Артист-вокаліст, викладач естрадного співу, керівник ансамблю».

2016 рік – Гран-прі на міжнародному фестивалі «Молода Галичина» у складі квартету «Діапазон» (керівник та учасник квартету);  учасниця те лепроєкту «Голос Країни -7» у складі квартету «Діапазон»; 2020 – вихід першого синглу співачки під творчим іменем НІжНА – «Тобі; 2021 – вихід синглів «Назавжди Твоя»  та «Магніт».

Пісню «На своїй землі» можна послухати тут.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати