«Помста» українських тенісистів

Олександр Долгополов поверне звання першої ракетки України
21 серпня, 11:27
ФОТО REUTERS

Український тенісист Олександр Долгополов легко пробився у третій раунд престижного турніру в Цинциннаті (США), без проблемрозібравшись із австралійцем Бернардом Томічем (6:4, 6:1). Нагадаємо, саме Томіч зупинив у першому колі цих змагань іншого українця Сергія Стаховського.Таким чином, Долгополов не просто помстився за свого колегу-співвітчизника, а й відібрав у нього звання першої ракетки України. Навіть якщо Долгополов не пройде до чвертьфіналу, то в понеділок в оновленому рейтингу АТР він підніметься на 52-е місце, випередивши Стаховського, котрий довгий час очолював національний рейтинг.

Наступним суперником Долгополова стане переможець у матчі між поляком Єжи Яновичем і американцем Джаредом Дональдсоном.

Своєрідна «помста» відбувалася і в жінок. Так, у матчі другого кола харків’янка Еліна Світоліна, посіяна під 14-м номером, обіграла канадську тенісистку Ежені Бушар. Як повідомляє Тенісний портал України, матч тривав 1 годину 41 хвилину і завершився з рахунком (7:6(6), 7:5).Рахунок особистих зустрічей між Еліною та Ежені став 4:0 на користь української тенісистки. Відзначимо, що напередодні, в матчі першого кола змагань, саме Бушар перемогла іншу українку, Катерину Бондаренко.

Наступною суперницею Світоліної стане француженка Каролін Гарсія, що займає 39-е місце у світовій класифікації.

Турнір у Цинциннаті триватиме до 23 серпня.

Delimiter 468x90 ad place