Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Святилища банківської справи

У Львові проведуть екскурсію «Альфред Захарієвич – творець будівель фінансових інституцій»
27 червня, 12:21
Фото «Дню» надали у Львівській міській раді

Подія відбувається в рамках програми меморіальних заходів, присвячених 150-річчю від дня народження Альфреда Захарієвича (1871 – 1938).

Альфред Владислав Захарієвич – львівський архітектор, живописець і підприємець. Народився у Львові в родині архітектора Юліана Захарієвича. Випускник «Львівської політехніки». Працював у проєктному бюро знаменитого Івана Левинського. Член Політехнічного товариства у Львові. Власник архітектурного буро і будівельного підприємства. Мав концесію на будівництво у Львові. Засновник найбільшої в Галичині фабрики залізобетонних виробів.

Про ці та інші чесноти Альфреда Захарієвича можна буде почути під час туру, що його організовують управління туризму та охорони історичного середовища Львівської міської ради, ЛКП «Бюро спадщини» та Український католицький університет, які продовжують програму історико-архітектурних турів, присвячених творчості видатного львівського архітектора початку ХХ ст. Альфреда Захарієвича.

Екскурсія матиме назву «Святилища банківської справи: Альфред Захарієвич – творець будівель фінансових інституцій», а її учасники зможуть ознайомитися з архітектурою найкращих банківських будинків Львова початку ХХ ст. на вулицях Коперника і Січових стрільців та на площі Григоренка.

Тур буде пішим. Запланований на 29 червня. Збір учасників – о 15.30 на початку проспекту Свободи – біля фонтану з фігурою Божої Матері. Гід – історик архітектури Ігор Жук.

Екскурсія є безкоштовною. Запрошують на неї і львів’ян, і гостей міста. Обов'язкова реєстрація – через форму на сайті управління туризму Львівської міської ради.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати