«Золото», закріплене рекордом

Збірна України на Всесвітніх іграх у Вроцлаві продовжує виборювати перемоги. Серед лідерів — пауерліфтери
27 липня, 11:12
ФОТО РЕЙТЕР

Збірна України завоювала «золото» та «бронзу» на змаганнях з пауерліфтингу на Всесвітніх іграх у Вроцлаві. При цьому наш спортсмен встановив нове світове досягнення. Так, Сергій Білий став абсолютним чемпіоном Ігор. Український важковаговик за сумою триборства підняв 1080 кілограмів (вправи у присіданні — 407,5 кг, жимі лежачи — 297,5 та становій тязі — 375). Як відзначили організатори турніру, це досягнення стало новим світовим рекордом. Ще один український спортсмен Дмитро Семененко у цій же категорії здобув «бронзу». Сума спортсмена — 1042 кг (432 кг + 280 кг + 330 кг). Срібна медаль дісталася росіянину Дмітрію Інзаркіну. Відзначимо, що напередодні українські представники пауерліфтингу завоювали також «срібло» і «бронзу» у середній вазі. До того ж Володимир Рисєв і Андрій Наньєв також встановили рекорди світу. Нагадаємо, що українська збірна на Всесвітніх іграх у Вроцлаві представлена у 20 видах спорту, і за підсумками п’яти днів змагань наша команда має в своєму активі вже 15 медалей — 3 «золоті», 4 «срібні» і 8 «бронзових». У загальному заліку українські атлети замикають 10-ку країн.