Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Хроніки спротиву. Війна світів Z

07 квітня, 10:16

У “Грі престолів”, яку всі читач_ки мають добре пам’ятати (ну або не всі) найбільшою загрозою для людства є Білі блукачі, вони ж Інші, які мешкають на північ від Стіни, що відділяє їх від світу живих.

Вони високі, біло-сині, з блакитними очима, цілковито безжальні. Вони рухаються, несучи з собою смертельний холод. Їхні крижані клинки руйнують сталь, вогню вони не бояться, але вразливі до зброї, виготовленої з обсидіану.

Блукачі ведуть за собою велетенську армію zомбі. Кожний, хто загинув від руки Іншого, перетворюється на неживого солдата, що повністю  підкоряється волі Блукача.

Сім сезонів з початку серіалу Інші атакують живих. Спочатку поодинокими вилазками, потім у все більшому числі. Вони захоплюють цілого дракона, за його допомоги долають Стіну, і нарешті в третій серії восьмого сезону відбувається вирішальна битва. Погань пре і пре, її ріжуть обсидіановими мечами сотнями й тисячами, а вона не закінчується й не закінчується. Вже сили в живих майже вичерпалися, вже zомбі притиснули їх до стін, вже Король ночі, чия намерзла фізіономія невловимо когось нагадує, заніс лезо над хранителем пам’яті людей… аж раптом хоробра дівчина кинулась на головного Блукача й оманливим рухом загнала меча прямо в його крижане серце.

А, оскільки всі інші Блукачі та, відповідно, мертвяки трималися винятково на магії короля, zомбацьке військо розсипалося на порох умить.

Отак люди отримали славну у віках перемогу над королівством нелюдів.

Після чого кинулись воювати одне з одними.

Але то вже інша, звична історія.

Дмитро ДЕСЯТЕРИК, “День”

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати