Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Фінальна розв'язка: у ГУР пояснили, чи була можливість в України уникнути війни з росією

02 грудня, 15:17

Чому цивілізований світ взагалі допустив формування в 21 столітті такої диктатури, яка нападає на різні держави, бо російська агресія проти України почалася не в лютому 2022 року й навіть не 2014-го, а набагато раніше.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі програми "БАЗА №2" на "Радіо Байрактар".

Як вважає розвідник, питання російської війни в Україні було вирішене давно: "як тільки наша країна кинула виклик імперії і заявила, що хоче бути незалежною".

"Це відбулося й не 1991-го, а значно раніше. Питання війни власне було вирішено. Вона давно ведеться. 

Зараз, я дуже сподіваюся, що це вже фінальна розв'язка, і після неї ми будемо рухатися вільно без російських гир на ногах", підкреслив Юсов.

Представник Головного управління розвідки вважає, що коли говорити про повномасштабну війну, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, то питання про її початок треба ставити не тільки Україні, а й "всьому світові, до архітектури безпеки".

"Як сталося, що в 21 столітті сформувався такий режим, який нападає на різні держави, анексує частини територій, не визнає суверенітет – мова ж не тільки про Україну, – знищує власних громадян, запроваджує диктатуру", поцікавився розвідник.

Юсов назвав це екзистенційним конфліктом, у якому немає нічого нового. Адже не було такого, що до 24 лютого в України існував так званий миролюбний російський сусід, який просто хотів "дружити", "торгувати", а потім раптом у ньому щось зіпсувалося.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати