Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Києві на ярмарках тимчасово заборонили продаж м'яса, риби та молочних продуктів

03 липня, 18:54
Фото з архіву "Дня"

У Києві на ярмарках із 4 до 31 липня тимчасово припинено торгівлю швидкопсувними продуктами. Ідеться, зокрема, про свіже м’ясо, ковбасні вироби, живу та свіжоморожену рибу, морепродукти й молочну продукцію. Про це УНН повідомляє з посиланням на оприлюднену у понеділок заяву КМДА.

«Із 4 до 31 липня на столичних сільськогосподарських та сезонних ярмарках тимчасово припинять реалізацію харчових продуктів, що швидко псуються. Йдеться про свіже м’ясо, м’ясопродукти та ковбасні вироби, живу та свіжоморожену рибу, морепродукти, молоко і молочну продукцію, кондитерські вироби з кремом тощо», - ідеться в повідомленні.

Деталі

Як повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, таке рішення ухвалили під час наради щодо організації та проведення сезонних і сільськогосподарських ярмарків у столиці.

«Тимчасова заборона стосується ярмарків, організаторами яких є комунальні підприємства «Світоч» і «Київська спадщина», що підпорядковані Департаменту», - зазначається в повідомленні.

Окрім того, під час проведення ярмарків організатори повинні допускати до реалізації продукцію лише після проведення ветеринарно-санітарної експертизи та за наявності відповідних документів про її проходження.

Доповнення

У червні начальник Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві Олег Рубан повідомляв, що у Києві через підрив росіянами Каховської ГЕС, який призвів до мору риби на Дніпропетровщині та Миколаївщині, посилився акцент на перевірці риби та м’яса.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати