Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Першою областю України, яка має безготівкову оплату в приміських автобусах, стала Львівщина

03 грудня, 16:17

Львівщина офіційно стала першою областю, де на всіх напрямках маршруту в приміських та міжміських автобусах запрацювала безготівкова оплата за проїзд.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Львівську ОВА.

Повідомляють, що обладнання для безготівкової оплати за проїзд встановили у всіх 1050 автобусах, які курсують на території Львівської області. На сьогодні у приміських та міжміських автобусах можна розрахуватись і готівкою, і безготівково.

Як розповідають у військовій адміністрації, пасажирам потрібно прикласти до валідатора банківську картку чи будь-який пристрій з функцією NFC. Таким чином пасажир оплатить проїзд.

"Щоб скористатися нею (безготівковою оплатою – ред.), заходячи в автобус та виходячи з нього, потрібно прикласти до валідатора банківську картку чи будь-який пристрій з функцією NFC. Таким чином пасажир платить виключно за ту відстань, яку проїхав", наголосили в ОВА.

Оплата в транспорті

Фото: ZAXID.NET

Впровадження електронного квитка у Львівській області профінансував інвестор "Смарт-Тикет Технолоджи" близько 40 мільйонів гривень, а партнером інвестора є міжнародна платіжна компанія Visa.

Пільговики отримуватимуть компенсаціїпроїзду громадським транспортом як і раніше.

Запровадження електронного квитка дає змогу чітко розуміти, скільки пільговиків користуються автобусами і на яких напрямках.

Також система покаже, скільки реально коштів сплачують пасажири. Крім того, перевізники не зможуть формувати різні тарифи на той самий кілометраж.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати