Перейти до основного вмісту

Ми відкриті до приходу інвестицій американських компаній у видобуток корисних копалин: Зеленський прокоментував пропозицію Трампа

05 лютого, 13:14

 

Президент Володимир Зеленський прокоментував зацікавленість президента США Дональда Трампа у рідкісноземельних металах, які знаходяться в українських надрах, й заявив, що Україна відкрита до американських інвестицій у цю сферу.

Про це глава держави сказав під час пресконференції з очільником МАГАТЕ Рафаелем Гроссі у Києві 4 лютого, пише Рубрика, посилаючись на РБК-Україна.

Журналісти запитали у Зеленського, як він бачить співпрацю з Трампом щодо використання рідкісноземельних металів.Президент відповів, що дійсно, одним із пунктів плану перемоги України була залученість іноземних інвестицій в економіку України.

"У нас достатньо рідкісноземельних металів, і ви бачите, що росія ще з 2014 року окуповує наші території. Частково там дійсно є великі поклади корисних копалин. Ми відкриті до того, щоб їх розробляли наші партнери, які допомагають нам захищати землю, відтісняють ворога своєю зброєю, присутністю та санкційними пакетами. І це абсолютно справедливо", – сказав глава української держави.

Президент також нагадав, що ще у вересні торік обговорював із Трампом можливість американських інвестицій в Україну.

"Ми відкриті до приходу інвестицій американських компаній – й із задоволенням. Чому? Тому що якщо цю сферу контролюватиме росія, туди зайдуть інші країни й компанії. Я впевнений, що серед них будуть Іран і Північна Корея. Я говорив про це з ним – це факти. Я хотів би, щоб американський бізнес, який дуже зацікавлений у виході на український ринок, розвивав цей напрямок у нас", – додав Зеленський.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати