Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна разом з Rheinmetall планує запуск виробництва бронетехніки на своїй території, – Шмигаль

06 грудня, 13:13

У найближчій перспективі Україна й німецький збройний концерн Rheinmetall планують запуск виробництва бронетехніки на своїй території.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 5 грудня, інформує Рубрика.

«Це флагманський проект єднання сил України та європейських зброярів для досягнення справедливого миру та для нашої спільної безпеки. У майбутньому так само будемо робити ставку на трансферт технологій, інвестиції в конструкторські розробки, нові виробництва та  Military Tech», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем'єр-міністр нагадав, що в жовтні під час візиту до Берліну вони разом із канцлером Німеччини Олафом Шольцом дали старт співпраці Українського оборонно-промислового комплексу та німецького збройного концерну Rheinmetall. Підприємство вже виробляє для України артилерійські снаряди та отримує на них нові замовлення.

Що відомо про спільне з Німеччиною підприємство 

Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня.

Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.

У Rheinmetall зауважили, що погрози кремля посилити бомбардування України не вплинуть на наміри німецької збройної компанії щодо будівництва танкового заводу в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.

Важливо зазначити, що Rheinmetall активно допомагає Україні у війні проти росії шляхом постачання боєприпасів та різної техніки. Зокрема, нещодавно концерн отримав нове замовлення на артснаряди для України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати