Перейти до основного вмісту

У березні в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» проведено 83 кінопокази у 14 областях України

07 квітня, 20:46
Фото з фейсбук сторінки ДержКіно України

83 кінопокази у 14 областях України проведено у березні в межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!», повідомляє ДержКіно України.

З 1 по 31 березня у місті Запоріжжя та Запорізькій області для внутрішньо переміщених осіб і громад відбулося 20 кінопоказів стрічок: «Поводир», «Чужа молитва», «Брати. Остання сповідь», «Снайпер. Білий ворон», «Земля блакитна, ніби апельсин», «Сусідка», «Толока», «Козаки. Навколо світу», «Іван Сила», «Кіборги», «Щедрик», «Вулкан», «Мій карпатський дідусь», «Мавка. Лісова пісня», «Фортеця Хаджибей», «Микита Кожум’яка», «Безславні кріпаки», «Максим Оса».

З 1 по 24 березня на Київщині організовано 13 показів фільмів «Буча», «Поводир», «Снайпер. Білий ворон» та «Люксембург. Люксембург» для особового складу Національної гвардії України.

З 1 по 29 березня у місті Миронівка (Київщина) проходили покази стрічок: «Потяг у 31 грудня», «Казка старого мельника», «Мої думки тихі» та «Іван Сила».

З 2 по 20 березня у Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Київській, Львівській та Житомирській областях відбулося 10 кінопоказів для військовослужбовців Національної гвардії України. Демонструвалися фільми: «Конотопська відьма», «Люксембург. Люксембург», «Нескорений», «Мої думки тихі», «Буча», «Кіборги» та «Скажені сусіди».

4 березня у реабілітаційному центрі Вінницької області для військовослужбовців продемонстровано фільм «Найкращі вихідні».

З 6 по 25 березня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулися три кінопокази стрічок: «Люксембург. Люксембург», «Пропала грамота» та «Гуцулка Ксеня».

З 7 по 26 березня у військовому госпіталі на Київщині проведено чотири покази фільмів: «Віддана», «Кіборги», «Буча» та «Люксембург. Люксембург».

З 7 по 28 березня у Черкаській області для родин військовослужбовців і внутрішньо переміщених осіб відбулися чотири кінопокази фільмів: «Королі репу», «Клондайк», «Козаки. Навколо світу» та «Егрегор».

11 березня у Центрі культури і дозвілля на Київщині організовано показ кінокартини «Мої думки тихі» для громади та внутрішньо переміщених осіб.

З 15 по 29 березня на Одещині для нацгвардійців проведено вісім кінопоказів фільмів: «Атлантида», «Довбуш», «11 дітей з Моршина», «Кіборги», «Безславні кріпаки», «Королі репу», «Нескорений» та «Мої думки тихі».

З 14 по 28 березня в одному з медичних закладів Вінниччини для військових, які проходять реабілітацію та лікування, продемонстровано фільми: «Довбуш», «Люксембург. Люксембург» та «Скажені сусіди».

З 19 по 21 березня у місті Запоріжжя відбувся цикл заходів за участю представників Кобзарського цеху — Миколи Товкайла, Віталія Кобзаря та Ждана Безвербного. Кобзарі виступили з творчими програмами та показами фільмів проєкту «Культура vs війна» для внутрішньо переміщених осіб, військових на реабілітації та студентів.

19 та 20 березня у Хмельницькій області проведено три події в обласному госпіталі ветеранів війни, кадетському корпусі та військовій частині з показами фільму «Мій карпатський дідусь». На заходи завітав актор і амбасадор Туру Богдан Бенюк та Голова Асоціації «Дивись українське!» Андрій Різоль.

21 та 28 березня у військовому госпіталі Запорізької області продемонстровано фільми «Казка старого мельника» та «Люксембург. Люксембург».

25 березня в обласному госпіталі ветеранів війни проведено показ фільму «Потяг у 31 грудня». Також для військових на реабілітації 28 березня відбувся показ стрічки «Скажені сусіди» на Полтавщині.

29 березня у медичному центрі Полтавської області відбулося відкриття кінопростору з показом фільму «Довбуш» та зустріччю з амбасадором туру Олесь Санін і Головою Правління Асоціації «Дивись українське!» Андрієм Різолем.

31 березня в Інституті Національної гвардії України на Київщині організовано показ фільму «Буча». Стрічку представили та поспілкувалися з курсантами актор В’ячеслав Довженко, автор сценарію і продюсер Олександр Щур та Голова Правління Асоціації «Дивись українське!» Андрій Різоль.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати