Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Колишній прикордонник придбав та передав прикордонникам Мукачівського загону 20 одиниць навчальної страйкбольної зброї та екіпірування для військовослужбовців

10 червня, 20:47
Фото dpsu.gov.ua

Колишній прикордонник, який після важкого поранення змушений був залишити службу у війську, продовжує всебічно підтримувати та допомагати своїм колишнім колегам, повідомляє Державна прикордонна служба України.

До повномасштабної війни Валентин Кір’яков займався озелененням рідного Харкова. Коли ворожі збіговиська ступили на українську землю, Валентин добровольцем пішов на фронт.

Лисичанськ став першим місцем служби прикордонника. На четвертий місяць війни захисник отримав осколкове поранення. Після реабілітації Валентин продовжив службу в Мукачівському прикордонному загону. Проте уламки у тілі, які не змогли дістати лікарі, не дозволили повноцінно виконувати службові завдання і прикордонник прийняв важке для себе рішення – звільнитися. Валентин зізнається, що попри болі у тілі, ще більш болюче було покидати своїх побратимів. Але прикордонник розумів, що буде більш корисним для них у цивільному житті. З тих пір Валентин займається волонтерською діяльністю – самотужки збирає гроші, шукає та купує необхідні прикордонникам речі на передову.

Нещодавно волонтер придбав та передав прикордонникам Мукачівського загону 20 одиниць навчальної страйкбольної зброї та екіпірування для військовослужбовців, які проходять навчання з швидкої, влучної та прихованої стрільби.

Крім того в медичний пункт було передано аптечки та турнікети для одного із бойових підрозділів Мукачівського прикордонного загону, який наразі виконує завдання на Харківському напрямку.

Валентин Кір’яков – яскравий приклад незламності та працьовитості заради наближення Перемоги. Позитивний, щирий та доброзичливий Валентин готовий рухатися лише вперед, адже по іншому просто не може.

Ми вдячні нашому побратиму за підтримку та натхнення, яким він заряджає кожного з нас! Заради повернення миру в Україну, заради Перемоги над ворогом!

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати