Перейти до основного вмісту

Премʼєр-міністр Канади Марк Карні та президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн обговорили допомогу Україні

11 квітня, 10:34
Фото ОП
Премʼєр-міністр Канади Марк Карні та президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн обговорили важливість подальшої підтримки України у відбитті російської агресії. Як повідомляє Укрінформ, про це заявили в офісі глави канадського уряду за підсумками телефонної розмови двох лідерів.

“Премʼєр-міністр й президентка обговорили глобальні проблеми, що викликають занепокоєння, в тому числі критичну важливість подальшої підтримки України в захисті від російського вторгнення”, - йдеться у поширеній заяві.

Зазначається, що співрозмовники також “привітали посилення співпраці між Канадою та Європейським Союзом у сфері оборони та безпеки”.

Окрім цього Карні та фон дер Ляєн порушили тему невиправданих мит й інших недружніх дій США. “Вони наголосили на важливості співпраці заради поглиблення економічних звʼязків та зміцнення економічної безпеки для людей по обидва береги Атлантичного океану”, - розповіли у Карні.

Як повідомляв Укрінформ, президент США Дональд Трамп заявив, що ставить на 90-денну паузу запровадження нових широких тарифів, які мали набути чинності в середу, однак підвищує митні ставки для Китаю.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн привітала рішення адміністрації США відтермінувати введення тарифів та підтвердила готовність ЄС до конструктивних переговорів із США для вирішення всіх проблемних питань у торгівлі.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати