Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Німеччини, обговорили питання співпраці країн в енергетиці

11 вересня, 21:19
Фото kmu.gov.ua

В Києві, 11 вересня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Міністром закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок, повідомляє Урядовий портал.

«Німеччина є одним із лідерів у постачанні військової допомоги нашій країні. Україна сподівається якнайшвидше отримати ракети Taurus. Важливо також максимально захистити українські міста й цивільну інфраструктуру. Розраховуємо на допомогу Німеччини у зміцненні системи ППО», — зазначив Денис Шмигаль.

Під час зустрічі сторони також обговорили співпрацю в енергетиці. Прем’єр-міністр наголосив, що відновлення енергосистеми України — одне з ключових завдань. Він подякував Німеччині за сприяння та започаткування проекту вітрової електростанції в Чорнобильській зоні відчуження.

Денис Шмигаль та Анналена Бербок торкнулися питання інтеграції України в ЄС і НАТО. Глава українського Уряду подякував німецькій стороні за фінансову підтримку, зокрема ініціативи Ukraine Facility.

Крім того, сторони проговорили підготовку до наступної великої конференції відновлення. Прем’єр-міністр України високо оцінив пряму регіональну підтримку з боку німецьких міст.

Денис Шмигаль подякував Уряду Німеччини за підтримку формули миру Президента України та незмінну солідарність із нашою державою.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати