Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Шестеро українських дітей, яких вдалося повернути після депортації до Росії, зустрілися з європейськими чиновниками

14 вересня, 18:54
Фото з фейсбук сторінки Дмитро Лубінець

6 українських дітей, яких вдалося повернути після депортації до Росії, зустрілися з європейськими чиновниками, повідомляє уповноважений ВР із прав людини Дмитро Лубінець.

У середу, 14 вересня у Гаазі відбулася зустріч ʼStolen Voicesʼ у рамках програми ʼBringKidsBackUA’.

Українська делегація разом з дітьми, яких держава повернула з території рф, зустрілися з Міністеркою закордонних справ Нідерландів Ms Hanke Bruis Slot. Метою зустрічі було привернення уваги до злочинів, скоєних Росією проти українських дітей, та допомога у створенні міжнародної коаліції для репатріації решти викрадених.

Ці відважні українські діти, показали вражаючий приклад стійкості та визначеності, закликаючи міжнародну спільноту до дій та закінчення страждань тих, хто був несправедливо відірваний від свого дому.

Разом зі мною дітей супроводжували Радниця-уповноважена з прав дитини та дитячої реабілітації – Дар’я Герасимчук; Посол України в Нідерландах – Олександр Карасевич; співзасновниця «Orphans Feeding Foundation» –  Маріам Ламберт.

Захід «Stolen Voices» проводиться за підтримки «Orphans Feeding Foundation» та організовано в рамках затвердженого Президентом плану дій «Bring Kids Back UA», який координує Глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

Також, у знаковому місті, у Гаазі, де Міжнародний кримінальний суд видав ордери на арешт Путіна та Уповноваженої РФ по дітям, розповів під час пресконференції для міжнародних та українських журналістів про історії дітей, яких вдалося повернути додому.

Зустріч в Гаазі служить потужним нагадуванням, що права дітей повинні бути захищені, попри геополітичні виклики, які стоять перед Україною.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати