Перейти до основного вмісту

В Україні через сильний снігопад на дорогах працювали 1 433 одиниці техніки

20 грудня, 22:09
Фото КМДА

На дорогах через снігопади працює 1 433 одиниці техніки та 996 робітників.

Як повідомили в Укравтодорі, проїзд забезпечено.

В областях, де сніжить, триває очищення проїзної частини від снігу, її посипають протиожеледними матеріалами.

У більшості областях України сьогодні рясно сніжить, зокрема: на території Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей випало від 1 до 3 см опадів, у Київській, Сумській та Полтавській області – до 3 см, а сніговий покрив у Львівській та Закарпатській областях сягає 12 см.

У Херсонській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій, Луганській, Чернігівській та Дніпропетровській областях – без опадів.

У зв’язку зі снігопадами та хуртовинами 20-21 грудня грудня у горах Львівської області та високогір’ї Закарпатської спостерігатиметься значна сніголавинна небезпека (3 рівня).

Увагу водіїв звертають на необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. За можливості просять утриматися від поїздок на далекі відстані.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати