Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Львові померла декан факультету культури і мистецтв Франкового університету Майя Гарбузюк

15 серпня, 16:28

Театрознавця, доктора мистецтвознавства, автора понад 200 публікацій з питань історії, теорії та практики сучасного театру, члена Національної спілки театральних діячів України…  Майї Володимирівни Гарбузюк не стало у віці 58 років.

Інформацію про відхід пані Гарбузюк вчора, 14 серпня, поширили її колеги з факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Фото надан5

«На 59-му році життя перестало битися серце декана факультету культури і мистецтв, театрознавиці, докторки мистецтвознавства Майї Гарбузюк, – зазначено у повідомленні. – Пані Майя була не просто хорошим керівником та науковцем, це людина, яка була для студентів та колег насамперед другом та лідером, вмілим очільником із великим серцем та щирою душею».

«З розбитим серцем пробуємо осягнути, що сьогодні відійшла у вічність добра, чуйна, дорога нам людина, Майя Володимирівна Гарбузюк! – написала, зокрема, Софія Роса-Лаврентій. – Мало сказати, що Львівський національний університет імені Івана Франка втратив професора, факультет культури і мистецтв – декана, кафедра театрознавства та акторської майстерності – доктора мистецтвознавства, потужного науковця й авторитетного театрознавця… Осиротіла українська академічна та світова культурологічно-театральна спільноти…

Наділена була дивною здатністю відчувати чужий біль, як власний, вболівати за всіх ближніх і навіть, здавалося б, чужих їй людей. Уміла вчасно прийти на допомогу, стати теплим світлом у непевні часи. Їй незбагненним чином завжди вдавалося запалювати оточуючих впевненістю, надихати на нові кроки – і в науковій, і в буденній сферах. Діяла м’яко, але впевнено, була справжнім лідером, який веде за собою.

Фото надан5

Хай з Богом спочиває її щедра і любляча душа.

Вічная пам’ять і безмежна вдячність від незліченних друзів, колег, учнів – усіх тих, у чиїх душах вона посіяла творчий неспокій.

Нам бракуватиме Вашої мудрості, оптимізму і щирої усмішки…»

Фото надан5

Соціальні мережі рясніють співчуттями з приводу смерті Майї Володимирівни: « Марія Антонюк Ну як так. Це надто швидко для такої Людини. Світла пам'ять і дякую за все. За віру в кожного з нас, за професіоналізм, за чуйність і скромність. За ідеї і за вміння мотивувати, допомагати, піклуватися. Це можна продовжувати безкінечно. Дякую! Вічна пам'ять

Тетяна Губрій Божееее💔 неймовірна людина! Дуже боляче осягнути! Світла пам’ять!

Victoriia Soloviuk Не можу в це повірити 💔 . Це людина з великої літери, якій я завдячую усім чим маю сьогодні. Відчуття страшенного болю і несправедливості.
Tetiana Sterniak одна з найкращих людей на цьому світі… я не хочу приймати таку жорстоку реальність… завжди буду вдячна за все… мені вас дуже бракуватиме, Майє Володимирівно… люблю назавжди.

Людмила Поліщук Втрата непоправна! Світла пам'ять».

Варто додати, що Майя Володимирівна Гарбузюк була експертом «Дня» з питань театрального мистецтва.

Спочивайте з Богом.

Царствіє Небесне.

Співчуття рідним.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

Фото з ФБ-сторінки Майї Гарбузюк

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати