Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В Армія+ запрацювала функція зміни місця служби

15 листопада, 10:51
Фото mod.gov.ua

У застосунку для військових Армія+ з’явився новий вид рапорту на зміну місця служби, який раніше анонсував Президент України. Його мета: дати змогу військовослужбовцям Збройних сил швидко та без бюрократичної тяганини перевестися у нову частину, повідомляє Міністерство оборони України.

Щоб скористатися новим сервісом, оновіть застосунок в маркетах до версії 2.0.2. Створення рапорту на зміну місця служби в Армія+ займе лише близько 15 хвилин. Покрокові підказки допоможуть вказати всі необхідні дані для подальшого розгляду документів та прийняття відповідного рішення.

До базового переліку документів, необхідних для оформлення рапорту у застосунку входять:

  • військовий квиток або посвідчення офіцера;

  • рекомендаційний лист від частини, в яку військовий планує переведення.

Додатково може знадобитись висновок ВЛК. Наприклад, якщо за станом здоров’я військовому треба перевестись з бойової в тилову частину.

«Погодження командира не потрібне для подачі рапорту в Армія+. Тобто військовослужбовець не має вказувати Армія ID командира, як це необхідно для інших документів у застосунку. Рапорт на переведення автоматично надсилатиметься напряму в Кадровий центр ЗСУ. Без довгих погоджень, затягування процесів та бюрократії. І це революція, яку не можна було  б уявити без сучасних цифрових інструментів, як Армія+», — пояснює заступниця міністра з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Кадровий центр ЗСУ має 72 години на перевірку запиту. В окремих випадках Кадровий центр напряму звертається до командирів військових частин за погодженням — наприклад, для переведення між тиловими або між бойовими бригадами. Крім того, якщо військовий є офіцером чи займає офіцерську посаду — погодження командира також потрібне буде для переведення з тилової в бойову частину.

Після 72 годин результат повідомляється військовому через Армія+. У випадку погодження – готується наказ на переведення. 

У разі відмови мають бути зазначені чіткі причини. Наприклад, за новою спрощеною процедурою заборонені переведення для військових, які прослужили у своїй частині менше 6 місяців або з моменту попереднього переведення за ініціативи військового минуло менше року. Причини відхилення визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.2024 №1291 та чітко зазначатимуться в Армія+ для військовослужбовців.

«Сили оборони потребують вмотивованих людей, які бажають розвиватися у цій сфері. І таких є чимало. Тому ми маємо дати усі можливості для наших цінних кадрів реалізовувати себе. І обрати місце для служби, де всі знання і вміння можна буде застосувати по максимуму», — додала Катерина Черногоренко. 

Запуск послуги став можливим завдяки співпраці Міністерства оборони, ЗСУ та громадських організацій.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати