Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Трамп планує згорнути подальшу допомогу Україні "ще до того, як зайде у Білий дім"

16 червня, 12:30

 

Колишній президент США, а зараз кандидат на посаду Глави держави Дональд Трамп на передвиборчому заході розкритикував масштаби підтримки України, при цьому перекрутив факти та заявив, що у разі перемоги одразу "розв'яже питання" з цим.

Про це Трамп заявив на передвиборчому заході у Детройті, організованому ініціативою Turning Point USA, фрагменти якого опублікували в Twitter, пише "ЄП".

У своєму виступі Трамп розкритикував допомогу Україні, запити якої "ніколи не припиняються".

"Зеленський, можливо, найкращий агент з продажів серед усіх політиків, які будь-коли жили. Щоразу як він приїздить у нашу країну, він їде звідси з 60 мільярдами доларів", – заявив експрезидент.

Експрезидент також продовжив, що йому "подобається Зеленський" через те, як він вчинив під час скандалу, що спричинив першу спробу імпічменту Трампа, і після того знову повторив першу тезу.

"Щойно, чотири дні тому, він поїхав з 60 мільярдами. Він приїжджає додому й оголошує що йому треба ще 60 мільярдів. І це ніколи не припиняється, ніколи не припиняється. Я розв'яжу питання з цим ще до того, як зайду у Білий дім як президент. Ще бувши обраним президентом, я розв'яжу питання з цим",  – заявив Трамп.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати