Перейти до основного вмісту

Шмигаль зустрівся з Прем’єр-міністром Чехії: перші 50 тис. боєприпасів надійшли до України, частина зараз на лінії фронту

16 липня, 19:31
Фото kmu.gov.ua

У Празі, під час робочого візиту урядової делегації до Праги, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Прем’єр-міністром Чеської Республіки Петром Фіалою, повідомляє Урядовий портал.

Сторони обговорили економічне й оборонне співробітництво, енергетичні виклики, реалізацію Формули миру Президента України.

«Вдячні за запрошення до Праги для проведення спільних міжурядових консультацій. Високо цінуємо високий рівень діалогу між нашими державами та підтримку, яку чеський уряд та чеський народ надає Україні», — сказав Денис Шмигаль і подякував, зокрема, за зусилля чеських партнерів у постачанні необхідної зброї для українських захисників.

Глави урядів також говорили про успіхи інтеграції України в ЄС та перспективи приєднання до НАТО. Денис Шмигаль підкреслив, що Україні було важливо отримати на саміті НАТО меседж від держав-членів про невідворотність членства України в Альянсі.

Прем’єр-міністр Петр Фіала зі свого боку запевнив під час зустрічі, що підтримка України залишається пріоритетом міжнародної політики для Чехії.

Ще один постійний пункт діалогу - це реалізація чеської ініціативи щодо постачання боєприпасів для України. Ця ініціатива вже діє, перші 50 тис. снарядів вже надійшли до України, частина цих боєприпасів прямо зараз на лінії фронту знищує російських окупантів,

- сказав Шмигаль.
Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати