Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Шмигаль: Завдання для кожного міністерства — забезпечити енергетичну автономність усіх медичних і соцзакладів

17 травня, 16:53
Фото kmu.gov.ua

Попри наявні відключення та складну ситуацію, громадяни матимуть доступ до медичних, соціальних та державних послуг. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 17 травня. Повідомляє Урядовий портал.

Він повідомив, що зараз у медичних закладах України є вже понад 11 тисяч генераторів. Наявність у лікарнях зі стаціонарними відділеннями щонайменше 1 генератора, за його словами, є умовою для контрактування з Нацслужбою здоров’я. 

Крім того, у межах спільного проекту зі Світовим банком держава встановлює в медзакладах сонячні станції з акумуляторами, які накопичують електроенергію. Наразі понад 60 лікарень мають такі станції. 

«Нещодавно медзаклади у 20 областях України отримали 300 систем зберігання енергії. Загалом протягом 2024 року медзаклади України отримають 2000 таких систем», — відзначив Денис Шмигаль.

Він зауважив, що держава забезпечує також заклади соціального захисту. У центрах надання соціальних послуг наявні понад 600 генераторів. Інтернатні заклади мають 780 генераторів. Центри надання адміністративних послуг — 545 генераторів, а 109 — обладнані сонячними панелями. 

«Цю роботу необхідно не просто продовжувати, але прискорювати та розширювати. Тому завдання для кожного міністерства та міністра: забезпечити енергетичну автономність усіх визначених закладів у вашій галузі та відповідальності. Це стосується як електроенергії, так і опалення», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати