Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна працює над форматом взаємодії з G20, - Кулеба

17 серпня, 14:48
Фото з архіву "Дня"

Україну не запросили до участі на саміт країн G20, який відбудеться в Індії 9-10 вересня. Наразі українська сторона працює над форматом взаємодії з "Групою двадцяти", щоб представники держав почули її позицію, розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

"Власне, навіщо виламувати двері. З Індією є діалог, рівень комунікації... Ми працюємо над певним форматом взаємодії з G20, щоб голос України там був почутий", - заявив Кулеба.

Деталі

На питання, чому Індія не запросила Україну взяти участь у саміті, Кулеба відповів, що Нью-Делі та москва є "доволі тісними" партнерами, і росія "на жаль, входить до цього формату". Він додав, що не впевнений, чи на цьому заході буде присутній російський диктатор володимир путін, водночас запевнив, що міжнародні партнери України не обговорюватимуть в Індії позиції щодо Києва без його участі.

"Наші партнери вже відпрацювали техніку, називається "ігноруй лаврова"... Ніякі переговори щодо України без координації кожної позиції, кожного елементу з Україною наші партнери вести не будуть", - сказав Кулеба.

Нагадаємо

Заступник голови МЗС Микола Точицький повідомив, що Міністерство закордонних справ України спільно з партнерами працює над тим, щоб отримати запрошення на саміт "Групи двадцяти", що відбудеться в Індії у вересні.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати