Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Умєров подякував Німеччині за поставку систем ППО та закликав партнерів приєднатися до цієї ініціативи

18 червня, 11:31
Фото з фейсбук сторінки Рустем Умєров / Rustem Umerov

Міністр оборони України під час зустрічі з головою Комітету оборони Бундестагу Німеччини Маркусом Фабером обговорив подальшу двосторонню співпрацю, повідомив глава оборонного відомства України Рустем Умєров.

"Під час зустрічі з головою Комітету оборони Бундестагу Німеччини Маркусом Фабером (Marcus Faber) у Києві обговорили подальшу двосторонню співпрацю.

Подякував йому за всебічну підтримку та наголосив на важливості наданої німецькими партнерами військової допомоги. Особливо вдячний Німеччині за поставку систем протиповітряної оборони та закликав інших партнерів приєднатися до цієї ініціативи, яка рятує життя українців.

Обговорили зменшення кількості обстрілів Харкова після дозволу використовувати західну зброю по цілях на ворожій території, що є очевидним доказом правильності цього рішення.

Також обговорили потенційні шляхи фінансової підтримки Німеччиною українського оборонного сектору для виробництва зброї в Україні.

Вдячний Маркусу Фаберу за адвокацію та підтримку на парламентському рівні рішень, необхідних для нашого спільного успіху."

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати