Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Прикордонник на псевдо «Макєй» повернувся на службу після операцій, пересадки шкіри та восьми місяців відновлення

19 червня, 22:56
Фото dpsu.gov.ua

Прикордонник на псевдо «Макєй» розпочав службу в лавах прикордонників у 2018 році. Строкова служба настільки захопила хлопця, що після її завершення він вирішив підписати контракт, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Родом чоловік з Луганщини. Що таке війна він відчув ще у 2014 році, коли був випускником школи. Селище, де проживав «Макєй» знаходилось неподалік зони бойових дій. «Тоді я вперше відчув, що таке війна».

Вдруге відчути війну чоловіку довелось вже з початком широкомасштабного вторгнення. Тоді він у складі зведеного загону вибув захищати Донеччину. Під час чергового артобстрілу прикордонник отримав 70% опіків шкіри. Проте навіть у тих складних умовах не втрачав оптимізму. «Я знав, що маю вижити і закінчити цю війну задля сина. Я не хочу, щоб він воював».

3-річний син та дружина Марія, з якою «Макєй» познайомився під час проходження служби на Львівщині, всіляко підтримували свого захисника. Після операцій, пересадки шкіри та восьми місяців відновлення прикордонник повернувся на службу у свій рідний 7 прикордонний Карпатський загін.

«Найстрашнішим для мене на передовій були не інтенсивні обстріли, не обстановка, а почути в рацію про втрату побратима... Там формується справжній колектив, там товариш стає рідним по духу», – розповідає прикордонник.

Найбільше чоловік мріє про Перемогу і показати своєму сину мальовничу Луганщину, таку, яка залишилась у його пам’яті.

«Я знаю, ми переможемо. Я дотримаюсь обіцянку, яку дав сину, – показати український Луганськ».

Наближай Перемогу разом з нами в лавах 7 прикордонного Карпатського загону. Долучайся до команди професіоналів!

Телефонуй: +38 067 292 51 19, +38 095 617 34 78, +38 032 239 00 68

Заповнюй анкету: https://anketa-lviv.dpsu.gov.ua  або звертайся за адресою: м. Львів, вул. Личаківська 74.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати