Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Досягнення України залежать від вирішальних можливостей, наданих партнерами, - Міністр оборони США

19 вересня, 20:19
Фото Генеральний штаб ЗСУ

На зустрічі в форматі «Рамштайн» 19 вересня на напередодні її учасники, представники майже 50 країн, оголосили нові зобов’язання щодо довгострокової підтримки України, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Прогрес України є свідченням бойового духу її народу. Але нещодавні досягнення України також залежать від вирішальних можливостей, наданих членами цієї Контактної групи. І наша спільна відданість буде життєво важливою під час поточних битв — і на довгому шляху попереду. Загалом Сполучені Штати та глобальні партнери України виділили понад 76 мільярдів доларів прямої безпекової допомоги для оборони України.» - наголосив Міністр оборони США Ллойд Дж. Остін III U.S. Department of Defense (DoD) у вступному слові на п'ятнадцятій Контактній групі з питань оборони України, яка відбулась 19 вересня 2023 року на авіабазі США «Рамштайн» Ramstein Air Base, Germany. (English below)

Дякуємо, що приєдналися до нас на 15-му засіданні Контактної групи з питань оборони України. І приємно бачити тут сьогодні як нові, так і знайомі обличчя.

І я хочу почати зі слів подяки Олексію Резнікову за його важку працю та самовідданість — і за все, що він зробив для вільної України в безпечному світі.

Хочу привітати нового Міністра оборони України Рустема Умерова. І Рустеме, як добре, що ти тут. Мені дуже сподобався наш дзвінок кілька днів тому, і, звичайно, сподобалася зустріч, яку ми щойно завершили. Я сподіваюся на тісну співпрацю з Вами та вашою командою. І я знаю, що всі тут так само.

Зараз, коли ми зустрічаємося тут, українські війська ведуть важку боротьбу за повернення своєї суверенної території від окопаних російських загарбників.

Контрнаступ України продовжує впевнено просуватися вперед. І хоробрі українські війська проривають міцно укріплені рубежі російської армії агресії.

Прогрес України є свідченням бойового духу її народу. Але нещодавні досягнення України також залежать від вирішальних можливостей, наданих членами цієї Контактної групи. І наша спільна відданість буде життєво важливою під час поточних битв — і на довгому шляху попереду.

Загалом Сполучені Штати та глобальні партнери України виділили понад 76 мільярдів доларів прямої безпекової допомоги для оборони України.

Тепер ці пожертви демонструють глибоку рішучість близько 50 країн, які зібралися тут. Разом ми надаємо Україні те, що їй потрібно, коли їй це потрібно. Разом ми надаємо Україні безпекову допомогу, яка потрібна їй для поточного контрнаступу, і допомагаємо їй створити сили, які зможуть відбити майбутню агресію. І разом ми продовжуємо демонструвати нашу залізну мету.

Пані та панове, історія покаже всю безглуздість безрозсудного, жорстокого та неспровокованого вторгнення Путіна до свого мирного сусіда.

У цій війні час не на боці Путіна. Час ніколи не на боці диктатора, який починає імперську війну за своїм вибором. А час ніколи не на боці агресії.

Народ України бореться в самообороні за справедливу справу. Вони борються за збереження свого майбутнього та свободи. І вони мають мужність і наполегливість пережити кремль. Протягом усієї цієї трагічної війни Путін намагався деморалізувати український народ. Натомість він деморалізував російську армію. А кремль самоізолювався своєю кричущою агресією.

Лише подивіться на 50 країн, які з гордістю представлені за цим столом, стоячи разом, щоб захистити Україну та заснований на правилах міжнародний порядок. А потім подивіться на кремль, який залишився наодинці з такими, як Іран і Північна Корея.

Тим часом Сполучені Штати та наші союзники та партнери знову і знову доводять нашу силу.

Тож не помиляйтеся: ми будемо поруч з українським народом надовго.»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати