Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Міністерство культури займається діджіталізацією українських театрів: для чого це рішення

21 квітня, 16:30

Нещодавно Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством з питань мистецтв та мистецької освіти й UNDP в Україні провели вебінар "Забезпечення цифрової доступності сайтів театрів" у межах комунікативних заходів щодо політики безбар'єрності та недискримінації.

Про це повідомляє МКІП, пише Рубрика.

Яке рішення?

Всі веб-сайти театрів мають відповідати стандартам, а всі цифрові сервіси мають бути доступними для всіх бажаючих.

Для цього МКіП спільно з Державним агентством з питань мистецтв та мистецької освіти й UNDP в Україні провели вебінар "Забезпечення цифрової доступності сайтів театрів" у межах комунікативних заходів щодо політики безбар'єрності та недискримінації.

доступність театри

Фото: МКіП

Як це працює?

Концепція вебдоступності охоплює не лише забезпечення можливості користування сайтами для людей з обмеженими можливостями, але й забезпечення доступності ресурсів для всіх користувачів, включаючи літніх людей.

доступність театри

Фото: МКіП

"Сайти театрів, як і всі українські цифрові ресурси, мають бути інклюзивними та доступними для всіх громадян без винятку.

Тому важливо постійно працювати над їх удосконаленням", – сказала начальниця відділу політики безбар'єрності, гендерної рівності та ментального здоров'я МКІП Леся Хемраєва.

доступність театри

Фото: МКіП

Окрім того, консультант з вимог цифрової доступності, UNDP в Україні Дмитро Попов розповів про вимоги до вебсайтівтеатрів з урахуванням їх доступності.

доступність театри

Фото: МКіП

Він також зробив огляд кількох вебсайтівтеатрів щодо відповідності функціональним вимогам.

Нагадаємо, що український школяр створив пристрій для незрячих, кращий та дешевший за іноземні аналоги.

Варто додати, ще до повномасштабної війни пошук роботи для українців з вадами зору був неабияким викликом. Через бойові дії людей з травмами очей більшає. Та поступово стає на ноги й бізнес, спроможний дати цим людям роботу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати