Перейти до основного вмісту

Андрій Сибіга провів у Преторії зустріч зі студентами та викладачами провідних університетів ПАР

25 квітня, 13:23
Фото mfa.gov.ua

Перебуваючи у Південно-Африканській Республіці в рамках візиту Президента України Володимира Зеленського, міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся зі студентами та викладачами провідних університетів ПАР. Повідомляє МЗС України.

Глава МЗС провів змістовні розмови з ректорами Університету Преторії та Університету Вітватерсранду — двох авторитетних освітніх інституцій країни, які висловили зацікавленість у включенні українського компоненту до своїх навчальних програм.

У своєму виступі перед південноафриканськими студентами міністр поділився баченням України щодо досягнення сталого та справедливого миру, а також окреслив потенціал розвитку двосторонніх відносин між Україною та ПАР, зокрема в освітньо-науковій сфері.

«Щиро вражений глибокою зацікавленістю південноафриканського студентства українською тематикою — про що свідчила жвава дискусія під час сесії запитань і відповідей. Це ще раз підтверджує: співпраця у галузі освіти є одним із ключових напрямів розвитку наших відносин», — підкреслив міністр.

Андрій Сибіга особливо відзначив укладення сьогодні в ПАР Першою леді України Оленою Зеленською та ректором Університету Преторії Францисом Петерсеном меморандуму про запровадження в цьому провідному навчальному закладі ПАР українських студій. 

Глава МЗС зазначив, що це черговий важливий крок у розвитку започаткованої минулоріч Оленою Зеленською Глобальної коаліції українських студій, активну участь у впровадженні якої бере Міністерство закордонних справ України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати