Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З Донеччини волонтери врятували поранену кобилу, яка прибилася до військових

25 вересня, 22:56
Скриншот із відео UAnimals

Команда UAnimals вивезла кобилу Голубку, яку військові знайшли поблизу Костянтинівки. Захисники підгодовували покинуту тварину, але їй була необхідна допомога ветеринара після поранення. Тепер тварина житиме у зоопритулку на Київщині, повідомляє Вільне радіо.

Історію порятунку розповіли зоозахисники благодійної організації UAnimals. 

“Коли військові перебували поблизу Костянтинівки, до них почав приходити кінь. Це і була Голубка. Військові годували кобилу та турбувалися про неї”, — зазначили волонтери. 

Та одного дня тварина прийшла до військових із пораненою шиєю. Тому, аби врятувати її, захисники звернулися по допомогу до волонтерів. 

“Команда UAnimals була в дорозі всю ніч, аби вивезти кобилу Голубку з Донеччини. Для наших колег Володимира та Даниїла ця евакуація стала викликом, адже Голубка виявилася дуже норовливою твариною”, — зазначили на сторінці благодійної організації. 

Поранену кобилу прихистив зоопритулок у Підліссі, що на Київщині. Незабаром її огляне ветеринар. 

“Тепер Голубку полікують і вона буде у безпеці”, — додали зоозахисники. 

Нагадаємо, від початку відкритої війни волонтери Центру порятунку диких тварин евакуювали з Донеччини понад 200 диких звірів. Раніше їх утримували в неволі, а потім покинули у зоні бойових дій чи постійних обстрілів. 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати