Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Президент: Україні без допомоги США буде важко досягти нових успіхів на фронті

27 лютого, 14:45

Україні без допомоги Сполучених Штатів буде не тільки важко отримати нові досягнення на полі бою, але й буде важко продовжувати утримувати оборону цього року.

Про це інформує Рубрика, посилаючись на заяву президента Володимира Зеленського в інтерв'ю CNN.

Як зауважив Глава української держави, новий головнокомандувач армії України Олександр Сирський зараз розробляє два варіанти плану подальших дій:

  • якщо Київ отримає допомогу США, він зможе дати відсіч росії,

  • якщо ні, йому доведеться зосередитися лише на обороні.

Зеленський наголосив на тому, що Україні буде важко без військової допомоги від США.

"Люди будуть готові, але боєприпаси не будуть готові, бригади не будуть готові… не тільки до нашого контрнаступу, вони не будуть готові до оборони, до того, щоб залишатися сильними. Це буде дуже важко", – сказав Президент.

Також Зеленський розповів, що він розмовляв зі спікером Палати представників Майком Джонсоном про пакет допомоги для України й після цієї розмови відчув оптимізм.

"Він сказав, що зробить усе, щоб підтримати Україну, він на нашому боці та розуміє, який героїчний народ, наші солдати й мирні жителі", – сказав Глава держави.

Український лідер додав, що все розуміє, адже США наближаються до виборів. Проте він сподівається, що угода про допомогу Україні може бути досягнута.

"Якщо вони передумають, це буде великою проблемою для нас", підкреслив Зеленський.

Президент також розповів деталі своєї розмови щодо допомоги Україні з главою Білого дому Джо Байденом.

"Я попросив президента (Байдена – ред.)… Будь ласка, президенте, я прошу вас допомогти мені й допомогти українському народу… проведіть одну зустріч один з одним, демократи й республіканці, і, будь ласка, ви можете домовитися?", зауважив Зеленський.

Журналістка CNN Кейтлан Коллінз нагадала Зеленському про заяву сенатора США Джей Ді Венса щодо того, що результат війни не зміниться, навіть якщо Україна отримає гроші. У відповідь Президент сказав, що Венс "не розуміє, що тут відбувається".

"Щоб зрозуміти це, потрібно приїхати на передову і подивитися, що відбувається… без цієї підтримки. І він зрозуміє, що мільйони людей будуть убиті", – додав він.

Зеленський також сказав, що росія витрачає "мільярди" на поширення неправдивої інформації про війну. Вона успішно використовує її як зброю та впливає на дискусію в США.

"Мене здивувало, що вони сильні (у пропаганді – ред.) навіть у США, в ЄС, у всьому світі. Вони вклали у це багато грошей", – сказав глава держави.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати