Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У росії заявили про видачу вже 2 млн паспортів рф на окупованих територіях України

27 лютого, 15:15

У російській федерації стверджують, що вже роздали понад 2 мільйони паспортів рф на тимчасово окупованих територіях України.

Про це пише російський "Інтерфакс" із посиланням на начальника ростовського Головного управління МВС Олега Агаркова

"Одним із пріоритетних завдань є документування жителів наших нових суб'єктів (так росіяни називають тимчасово окуповані території − ред.). На цей час уже видано понад два мільйони паспортів новим громадянам Російської Федерації", зазначив він.

Зі слів чиновника, у 2023 році співробітники його управління щотижня вирушали у "службові відрядження" на окуповані території України. Агарков зазначив, що всього за минулий рік було відряджено 716 ростовських поліціянтів.

Окрім того, за його даними, Інформаційний центр МВС у Ростовській області 2023 року поставив на облік понад мільйон жителів окупованих територій України.

"У Запорізькій і Херсонській областях встановлені й обслуговуються сервери для приймання та обробки дактокарт із підключенням до централізованих обліків. Здійснюється приймання та обробка дактилоскопічної інформації в Луганській і Донецькій народних республіках", − заявив Агарков.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати