Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Через підтримку Євромайдану донецька громадська організація втратила приміщення

06 лютого, 19:51

Громадська організація Центр політологічних досліджень припиняє діяльність на базі Донецького національного університету. Про це йдеться у блозі Центру.

В організації зазначають, що після "понад місяця психологічного тиску і непевненості, університет прийняв остаточне рішення позбавити Центр - який з 1992 року розвиває паростки громадянського суспільства в непростому регіоні - приміщення і намагається присвоїти собі техніку та інші засоби, що належать Центру". В організації зазначають, що таке рішення керівництва університету було прийняте через підтримку організацією Євромайдану, а також через ряд опублікованих заяв стосовно розвитку подій в Україні.

"Наразі приміщення опечатано - без жодного погодженого строку для переїзду Центру. Таким чином, нас в брутальній формі викидають на вулицю, попри те, що додаткового приміщення ми насправді не займаємо (в офісі Центру йдуть заняття за розкладом і т.п.), а зі студентів - які беруть участь в наших числених клубах і проектах (ось звіт про основні заходи за попередній навчальний рік: http://www.cps.dn.ua/2013/07/blog-post_9340.html) - ніколи не беремо ані копійки. Центр багато років надає - також безкоштовно - мультимедійне та комп'ютерне обладнання, два комплекти якого є практично єдиною ознакою - принаймні, на історичному факультеті, - що надворі 21 сторіччя. Сотні студентів проходять практику, отримують досвід з фаху, беруть участь в тренінгах, міжнародних обмінах, отримують рекомендації на навчання закордоном. Про інші корисні справи, які ми робили, можуть розповісти інші", - зазначають в організації.

У Центрі політдосліджень зазначають, що такі дії є частиною кампанії з придушення паростків громадянського суспільства на Донеччині.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати