Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Конгрес США підтримав виділення $250 млн на допомогу Україні у сфері безпеки

25 травня, 09:34
Фото Reuters

Палата представників Конгресу підтримала виділення 250 млн доларів на допомогу Україні у сфері безпеки в рамках законопроекту про оборонний бюджет США на 2019 рік. Як повідомляє посольство України в США на сторінці в Facebook, проект законопроект був прийнятий в четвер.

Сума коштів, яку пропонується виділити, на 100 млн більше, ніж Комітет пропонував надати у поточному бюджетному році.

Наголошується, що документ включені основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

"Він, зокрема, передбачає допомогу Україні у посиленні власних можливостей з захисту від кібератак, забезпечення безпеки комп'ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності від російських інформаційних і комунікаційних технологій, сприяння участі у програмах обміну інформацією", - підкреслили в посольстві.

Також у законопроекті підтверджується прихильність США Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештського меморандуму про гарантії безпеки, підтримки співробітництва України з НАТО.

Перед поданням на підпис президента, проект закону про Бюджет США на 2019 рік на потреби "національної оборони" повинен бути узгоджений з версією, яка буде прийнята Сенатом, і повторно прийнята обома палатами Конгресу.

Як повідомлялося, оборонний бюджет США на 2018 рік передбачає виділення Україні 350 млн дол. на посилення безпеки і оборони, мова йде в тому числі про летальну зброю.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати