Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Міноборони РФ намагалося передати донецькій фірмі велику суму коштів

08 травня, 16:09

Донецька фірма мала отримати велику суму коштів від комерційної структури Міністерства оборони Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Служба безпеки України у взаємодії з Державною службою фінансового моніторингу не допустила здійснення фінансової оборудки, яка передбачала перерахування донецькій фірмі великої суми коштів від комерційної структури Міністерства оборони Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

"Головне управління благоустрою військ" (м. Москва) зі свого філіалу у м. Севастополі намагалось перерахувати через один з  банків 100 млн. рублів (31, 94 млн. грн.) на рахунок фірми з ознаками фіктивності у м. Донецьк. Платіж здійснювався як передплата за неіснуючі будівельні роботи. Натомість, за отриманими оперативними даними, зазначені кошти мали бути використані для забезпечення незаконної діяльності терористичних груп на території України та проведення підривних акцій під час святкування Дня Перемоги", - зазначили у відомстві.

Відповідно до ч. 1. ст. 17 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинних шляхом, або фінансуванню тероризму» незаконні банківські операції були вчасно призупинені. Банківські рахунки фіктивного донецького підприємства заблоковано.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати