Перейти до основного вмісту

На конференції "Flying Bag" в офісі Європарламенту обговорили перспективи "цифрової школи"

06 червня, 10:34
Фото Укрінформ

Міжнародний рух "Flying Bag" (Летючий рюкзак), який створили для обміну думками між дітьми щодо покращення шкільного життя і навчання, об'єднує людей різних країн, зокрема України та Польщі, і формує хороший майданчик для просування новаторських ідей у школі. На цьому акцентували увагу учасники конференції “Flying Bag: Україна-Польща”, яка відбулася у варшавському офісі Європарламенту, передає Укрінформ.

“Проект є унікальним, який об'єднує, а не ділить, єднає країни та суспільства в дусі партнерства і миру. Ми є свідками того, як маленькі діти можуть робити великі проекти”, - заявив радник-посланник посольства України у Польщі Василь Зварич.

Він подякував 10-річній українці Кірі Сухобойченко за ідею створення проекту “Flying Bag”, вона винайшла цікавий спосіб, як зробити шкільний рюкзак для учня більш легким. Для цього потрібно наповнити нижню частину рюкзака гелієм (або іншим подібним газом), який і зробить ранець легким і зручним для використання.

Депутат Європарламенту Міхал Боні, під патронатом якого відбувся захід, зауважив, що шкільний рюкзак повинен бути легшим, а одним із способів є перехід на електронні підручники.

За його словами, “цифрова школа” за 5-10 років має перейти з нинішнього Інтернету у школах швидкістю 30 мбіт/с до  750 мбіт — 1 гбайт/с.

“Така швидкість інтернету потрібна для того, щоб усі діти могли користуватися різними приладами віртуальної реальності, і бути не лише у тримірному просторі, а в середині хімічного  експерименту, в середині людського організму чи в середині якоїсь історичної події”,- наголосив Боні.

Ідея міжнародного руху “Flying Bag” полягає у тому, щоб діти між собою почали спілкуватись, дарувати, висилаючи один одному рюкзаки зі шкільним приладдям та іншими цікавими предметами повсякденного шкільного життя. А згодом, у налагодженні гуманітарної допомоги шкільними речами тим дітям, хто потребує перебуваючи у складних життєвих обставинах. Тільки в Україні, наприклад, дітей-переселенців є 230 тисяч.

Нагадаємо, нещодавно українська школярка виборола четверте місце на міжнародному конкурсі молодих науковців в Лос-Анджелесі.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати