Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На конкурсі мультфільмів у Дрездені перемогла 11-річна українка

28 жовтня, 14:34

На Міжнародному дитячому кінофестивалі анімаційного мультфільму, що відбувся у Дрездені, перемогла короткометражна стрічка "Оля-ля" Дарини Котелянець з села Петрик Літинського району Вінницької області, повідомляє Donbass.ua.

Дівчинка, якій всього 11 років, створила мультик про свою корову Зірку.

"Мультиплікатори пропонували придумати мультфільм про якесь вбивство. Я відмовилася. Задумала зробити анімацію про собак і притулок для них. Порадили, що це нецікаво і не пройде за конкурсом. Вирішила скласти сценарій про свою корову Зірку. Тему затвердили, бо такого в Європі ще не бачили", - розповіла переможниця.

Дівчинка два дні ліпила героїв мультика з шматків пластиліну і робила безліч фотокадрів. А потім тиждень монтувала мультфільм.

"Вийшло так: Зірка виходить пастися на полі. Всюди квіти  їх починає їсти. Корова покривається ними. Потім у кадрі з'являюся я з дійничкою і дою кольорове молоко. З нього виходить на небі веселка. До мультику склала кілька рядків пісні. Мама сказала, що мультик класний. Коли почула, що я перемогла, кричала від щастя. Учасники з інших країн показували про вампірів, вбивства, трансформерів. Але судді вибрали веселу анимашку", - розповіла Дарина.

Автором фільму також є Василина Гарань. Монтажем займалися Марія Шмідт, Оля Жантлеєва. Музика з інструментовкою авторства Доміана Чайки.

Дівчинка готова продати свій мультфільм за 20 тисяч грн.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати