Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Порошенко звернувся до Лукашенка по допомогу у проведенні зустрічі контактної групи

29 липня, 23:13
Фото espreso.tv

Петро Порошенко повідомив, що звернувся до Президента Білорусі Олександра Лукашенко з проханням сприяти проведенню у Мінську 31 липня засідання тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі за участі другого президента України Леоніда Кучми, посла Росії Михайла Зурабова та представника ОБСЄ.

Яе повідомляє прес-служба Президента, пропонується винести на обговорення контактної групи 2 питання – про звільнення всіх заручників, які залишаються у бойовиків, та про забезпечення допуску міжнародних експертів на місце падіння літака «Малайзійських авіаліній».

Петро Порошенко наголосив, що в питанні заручників треба діяти швидко, адже серед них є поранені, які потребують медичної допомоги.

"Говорячи про ситуацію з Горлівкою, Петро Порошенко зазначив, що зараз населений пункт блокований силами українських військовослужбовців, окрім шляху, який з’єднує його з Донецьком.Він наголосив, що українські солдати під час звільнення населених пунктів «роблять все для того, щоб уникнути жертв серед мирного населення, захистити солдатів, запобігти руйнування інфраструктури», - зазначають у прес-службі.

«Ми не застосовуємо артилерію і авіацію проти житлових масивів, жилого сектору. І в цій ситуації ми задіємо інші методи – диверсійної, розвідувальної роботи, щоб вичавити бойовиків з міста», - підкреслив Порошенко.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати