Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Світовий банк допоможе Міносвіти у створенні національної освітньої платформи

10 лютого, 20:51
Фото з архіву "Дня"

Представники Світового банку погодилися надати Міносвіти України експертну допомогу в проведенні держзакупівель електронних пристроїв, підручників, а також традиційної друкованої літератури  та з інших питань, що стосуються запуску електронної освітньої платформи. Про це домовилися на зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та представників групи Світового банку, що займається проектами у сфері освіти, під час робочого візиту міністра до Вашингтона, передає Урядовий портал.

"Ми зовсім не маємо досвіду запуску платформ, подібних до нашого нового проекту національної освітньої платформи. Аби розробити та впровадити здорову політику щодо програмного забезпечення, ресурсів цифрового навчання, широкосмугового доступу до інтернету, центрів обробки даних; під усе це організувати прозорі та ефективні закупівлі, ще й встигнути зробити це вчасно, нам потрібна допомога", - пояснила Лілія Гриневич.

Вже найближчим часом в Україну має приїхати команда Світового банку для продовження потрібних Міносвіти консультацій. Вони також готові підтримувати наші плани із запровадження цифрової освіти, допомогти з визначенням основних пріоритетів, над якими потрібно працювати для того, щоб проект впровадження електронної освітньої платформи був успішним.

Питання про можливе збільшення фінансової підтримки з боку Світового банку також зустріло розуміння. Сторони домовилися, що детальніше це питання опрацюють із очільником напряму Світового банку щодо України, після чого розглянуть можливість збільшення фінансової підтримки на наступний фінансовий рік.

За результатами зустрічі міністр освіти і науки зауважила, що пишається поступовим поліпшенням відносин між відомством і Світовим банком.

"Близько 10 років тому Міносвіти  мало значний грант від Світового банку, за результатами програму закрили з оцінкою "незадовільно", а репутація міністерства була заплямована на багато років вперед. Саме тому, власне, поки ми не можемо розраховувати на фінансово великі проекти, але максимально намагаємося показати себе спроможними та ефективними у вужчій співпраці. Це відкриє дорогу далі", - підкреслила Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що в межах візиту міністр розповіла у Держдепі США про плани України щодо імплементації мовної статті Закону "Про освіту".

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати