Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У рамках фотовиставки "День-2013" оголошується конкурс цифрового малюнка

23 жовтня, 10:56

Під час урочистої церемонії відкриття Фотовиставки "День-2013" газета "День" і компанія "Новела" оголошують спеціальний конкурс цифрового малюнка на тему "Портрет моєї країни!"

Приходьте 25 жовтня о 17-00 в галерею "Лавра", знайдіть демо-зону Wacom і створіть свій шедевр-малюнок, ескіз або замальовку на інтерактивному моніторі-дисплеї Cintiq 24HD Touch

Намалюйте збірний образ, з яким у вас асоціюється рідна Україна, з її особливим національним характером, унікальною культурою, і багатими традиціями.

Переможець конкурсу буде нагороджений останньою новинкою осені-2013 - графічним планшетом Intuos Pen Small.

Компанія "Новела", яка є Офіційним дистриб'ютором Wacom в Україні, виступила партнером XV Міжнародного фотоконкурсу та надала переможцям призи - графічні планшети Wacom нової лінійки Intuos.

Організатори вирішили не обмежувати всіх охочих в часі і пропонують підготуватися заздалегідь: ви можете зробити вдома замальовку в програмі ArtRage або Photoshop і принести підготовлений шаблон на USB-носії, а закінчити роботу зможете безпосередньо на Cintiq.

Крім цього, у вас буде унікальна можливість протестувати довгоочікуваний продукт компанії Wacom - Cintiq Companoin на базі OS Windows8!

Чекаємо на вас на XV ювілейній фотовиставці «День-2013»! Буде дуже цікаво!

Wacom

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати