Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Вінницьким школам виділили додаткові кошти на купівлю обладнання для дистанційної освіти

04 грудня, 14:53

Депутати Вінницької міської ради ухвалили сьогодні рішення про виділення додаткових коштів на придбання комп’ютерної техніки для шкіл. Вона, як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, необхідна для організації дистанційного навчання під час карантину на належному рівні. За виділені кошти планують закупити 200 ноутбуків та 60 настільних комп'ютерів, щоб вчителі за допомогою цього обладнання могли проводити онлайн-уроки у кожному з класів, тобто на своїх робочих місцях.

«Ми промоніторили додаткову потребу міських шкіл у комп’ютерній техніці. І у грудні закупимо ще 200 ноутбуків та 60 стаціонарних комп’ютерів. Практично у кожній класній кімнаті вчитель зможе проводити уроки зі свого робочого місця. Також дав доручення забезпечити належну швидкість інтернету в загальноосвітніх закладах. На покращення технічного забезпечення направили ресурс з бюджету громади», – сказав Сергій Моргунов. –

Він додав, що наразі невідомо скільки часу триватиме дистанційне навчання. Але для того, щоб вчителі мали можливість працювати на належному рівні, треба вдосконалювати взаємодію взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу – адміністрацією школи, вчителями, учнями і батьками. Для цього, насамперед, потрібно належне технічне забезпечення такої форми освітнього процесу.

Як писав «День»,  ще з 15 жовтня поточного року вінницькі школярі пішли на канікули. А з 26 жовтня учні середніх та старших класів перейшли на дистанційну форму навчання, початкові класи продовжують відвідувати начальні заклади.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати