Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Зеленський скликав термінове закрите засідання РНБО через скандальне рішення КСУ

29 жовтня, 12:01

Президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на спроби "окремих суб'єктів" переглянути принципи нульової толерантності до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні.

"Змушені констатувати, що останнім часом з'явились ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, які передбачають нульову толерантність до корупції та будь-якої форми непрозорості в державному управлінні. Це неприпустимо. Президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення", - повідомляє у четвер прес-служба глави держави.

У повідомленні наголошується, що необхідні законопроекти, які надалі запобігатимуть виникненню таких кризових ситуацій, будуть напрацьовані та внесені президентом до Верховної Ради як невідкладні.

"Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою. Необхідна негайна та сувора оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими", - заявив президент Зеленський.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати