Перейти до основного вмісту

Шмигаль обговорив із канцлером Австрії економічне співробітництво, євроінтеграцію та санкції проти росії

28 березня, 18:45

28 березня відбулася перша онлайн розмова Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з Федеральним канцлером Австрії Крістіаном Штокером.

Про це пише Рубрика, посилаючись наУрядовий портал.

Сторони обговорили програми підтримки України, євроінтеграцію, санкції та економічне співробітництво між державами. Денис Шмигаль відзначив активну співпрацю з австрійським бізнесом та їх вагомий вклад у підтримку української економіки.

Також Прем'єр-міністр подякував за фінансову допомогу, яку Україна отримує в межах програми ЄС Ukraine Facility.

«Це є міцним якорем для гарантування нашої макрофінансової стабільності та допомагає реалізовувати реформи на шляху до членства», — підкреслив Денис Шмигаль та додав, що цього року Україна планує розпочати перемовини по шістьох кластерах з ЄС і розраховує на підтримку Австрії у цьому процесі.

Під час розмови урядовці зупинилися на питанні встановлення справедливого і тривалого миру в Україні. Прем'єр-міністр наголосив на важливості продовження тиску на росію на всіх міжнародних майданчиках, включно з посиленням санкцій.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати