Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Говорячи нібито про мирні переговори, путін намагається підірвати майбутній Саміт у Швейцарії, – Боррель

28 травня, 12:30

 

Говорячи нібито про мирні переговори, путін продовжує свої варварські атаки проти цивільної інфраструктури та проти мирного населення України та намагається підірвати майбутній Саміт миру в Швейцарії, який буде присвячений пошуку шляхів до майбутнього мирного процесу.

Про це сьогодні у Брюсселі під час пресконференції за підсумками Ради міністрів ЄС із закордонних справ заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє Рубрика, посилаючись на Укрінформ.

«путін говорить про мирні переговори, але його армія розпочала ще один наступ проти Харкова. Вони обстрілюють щільно заселені цивільні будинки, намагаються підірвати майбутній Саміт миру в Швейцарії. Ми повністю підтримуємо цей саміт, який організований Швейцарією за запитом України. Його метою є сприяти майбутньому мирному процесу. Ми працюємо над якомога ширшою участю у цьому заході», – зазначив Жозеп Боррель.

Він нагадав, що одним із наслідків масованих атак російських військ проти України стали «катастрофічні пошкодження» електричних мереж,внаслідок чого у певні часи населення стикається із перериваннями у постачанні електроенергії.

«Це буде мати великий негативний ефект зараз та, на жаль, великий ефект протягом наступної зими. Так, ми наразі наближаємося до літа. Але число електричних станцій та електричних спроможностей, що були зруйновані росіянами, продовжує зростати», – зазначив Високий представник ЄС.

 

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати