Командування Сухопутних військ надало роз’яснення щодо взяття громадян України на військовий облік призовників
![](/sites/default/files/news/28052024/429782718_747531474226600_3956566618434651117_n.jpg)
«Відповідно до статті 14 Закону “Про військовий обов’язок і військову службу” щороку протягом січня - березня беруться на облік громадяни України чоловічої статі, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років. Взяття громадян України на військовий облік призовників здійснюється у районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання», - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, для взяття на військовий облік призовників громадяни України зобов’язані особисто прибути до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України. Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток, для прибуття в ТЦК та постановки на військовий облік.
В пресслужбі наголосили, що постановка на військовий облік не має відношення до мобілізаційних заходів, які тривають в країні.