Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українська музика у виконанні «Київської камерати» пролунала сцені Карнеґі-Голу у Нью-Йорку

28 травня, 20:19
Фото з фейсбук сторінки Національний ансамбль солістів «Київська камерата»

28 квітня, у Нью-Йорку на сцені Карнеґі-Голу відбувся концерт Національного ансамблю солістів «Київська камерата» за участі, зокрема, канадської диригентки українського походження Керрі-Лінн Вілсон. Колектив представив американській аудиторії програму прем’єр з творів винятково українських композиторів.

У Нью-Йорку відчувалася підтримка української культури. Був успіх, бо на сцені Карнеґі-Голу звучала українська музика.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила канадської диригентки українського походження Керрі-Лінн Вілсон.

Вона, зокрема зазначила, що під час підготовки до виступу її однозначною позицією було те, що на головній сцені у Нью-Йорку звучатиме винятково українська музика.

«Коли в мене спитали, який репертуар, я сказала, що тільки український. Ми будемо грати тільки українську музику. І так приємно для публіки, для мене слухати українську музику», – зазначила вона.

Водночас Богдана Півненко, керівниця Національного ансамблю солістів «Київської камерати» наголосила, що в цьому концерті було відчуття надійного тилу й відчуття того, що буде успіх, зокрема й завдяки Керрі-Лінн Вілсон.

«Нас намагаються стерти, намагаються показати, що нас не існує, або що ми частина російської імперії, радянського союзу, але наші дії кожного дня доводять, що ми є, і що ми маємо багату культуру, традиції і, зокрема, музику», – наголосила Богдана Півненко.

Зазначимо, що Кері-Лінн Вілсон – канадська диригентка з українським походженням розпочала кар’єру майже тридцять років тому. За цей час вона виступила в Королівському оперному театрі, Баварській державній опері, Метрополітен-опера. 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати