«Життя прекрасне» – у Театрі імені Марії Заньковецької от-от покажуть вже другу від початку сезону прем’єру
![](/sites/default/files/news/28092023/%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F%201200%D1%851200.jpg)
«День» нещодавно розповідав про те, що Львівський національний український драматичний театр імені Марії Заньковецької розпочав сезон 2023/2024 виставою «Земля» за повістю Ольги Кобилянської (Велика сцена, запрошений режисер Давид Петросян, запрошений художник-постановник – Даниїла Колот, перші покази відбулися 23 і 23 вересня).
А вже 3 і 4 жовтня на Камерній сцені представлятимуть прем’єру комедії «Життя прекрасне» за новелами американського автора Фредеріка Строппеля. Про це інформує літературно-драматична частина театру й анонсує виставу так: «За сюжетом, усі сценки вистави стосуються комедії старіння, а кумедні ситуації головних героїв показують старість як зворушливу та веселу, як і будь-який інший етап життя».
![Фото надан5](/sites/default/files/inline-images/%D0%96%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F%20%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B51.jpg)
Режисер вистави, В’ячеслав Жуков, зазначає, що за комедійними сценами прочитуються й глибинні смисли: треба встигнути пізнати себе та змінити життя (аби було бажання).
Художник нової постановки заньківчан «Життя прекрасне» – Олександр Оверчук, композитор – Андрій Вакула.
Серед акторів, зокрема, – улюбленці публіки народні артисти України Степан Глова, Олександра Бонковська, Людмила Никончук, Ірина Швайківська та Ярослав Мука.
Варто додати, що перед початком сезону 2023/2024 в.о. генерального директора Театру Марії Заньковецької (терміном на рік) Максим Голенко (Київ, Одеса) обіцяв порадувати публіку аж п’ятнадцятьма прем’єрами.
Рахуватимемо.
Дві вже є.
Тетяна Козирєва, Львів
Фото «Дню» надали в Театрі імені Марії Заньковецької