Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Бійці ЗСУ встановили український прапор на дамбі в Курдюмівці

29 вересня, 13:48

“Ми це зробили за півтора дня, покажіть тих, хто зробить це краще”, — каже військовий після деокупації дамби у смт Курдюмівка. Бійці ЗСУ прорвали оборону на цьому напрямку, яку будували загарбники декілька місяців. ЗСУ розгромили батальйон росіян, який тримав місцевість. Дамба смт Курдюмівка звільнена і ми проаналізували наскільки ЗСУ вже наблизились до селища. Повідомляє Вільне радіо.

Відео зі звільненням дамби опублікувала пресслужба 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового.

26 червня 2023 року військові 28-ої бригади звільнили Курдюмівську дамбу. Військові на відео важко дихають та емоційно діляться перемогою.  

“Курдюмівка, дамба, 26.06, нехай бачать та знають, що ми прийдемо за ними. Ми це зробили за півтора дня, покажіть тих, хто зробить це краще”, — каже військовий на відео.

 

На відео можна побачити дві будівлі: одноповерхову та двоповерхову, а також стовпи лінії електропередач.

Фото надан5

Курдюмівська дамба у 2008 році. Фото: Google Earth/Николай Николай

 

Ці будинки та стовпи для дротів можна впізнати на архівному фото Курдюмівської дамби. Однак велика кількість рослин заважає впізнати місцевість. Місцевий житель смт Курдюмівка підтвердив Вільному радіо, що на відео бійців ЗСУ дійсно Курдюмівська дамба.

Наступного дня пресслужба 28-ої бригади опублікувала відео звільнення українських земель від загарбників вздовж каналу Сіверський Донець — Донбас.

“На відео робота першої механізованої роти. В результаті бою ворожий батальйон був розгромлений — до 35 ліквідованих, 40 втекли, декілька окупантів здалися в полон. Це важливий успіх, оскільки наші воїни пробили оборону, яку ворог готував місяцями. І це — результат довгої, титанічної праці, тренувань та злагодження”, — написала пресслужба 28-ої бригади.

Якщо подивитись на мапу від активістів від Deepstatemap, то українські захисники вже наблизились впритул до смт Курдюмівка. До житлових вулиць залишилось близько 200 метрів.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати