Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Кулеба про результати форуму оборонних індустрій: Цифри перевищили всі очікування

30 вересня, 19:54
Фото: Інстаграм Дмитра Кулеби

Форум оборонних індустрій відкрив нову еру в розвитку української оборонної промисловості, а досягнуті цифри перевищують найсміливіші очікування.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Інстаграмі, коментуючи результати заходу, передає Укрінформ.

"Форум оборонних індустрій (DFNC1) відкрив нову еру в розвитку української «оборонки». Ми тепер не просто тягнемо в Україну іноземну зброю. Ми інтегруємо український ОПК в натівську оборонну промисловість. Ми започатковуємо взаємовигідні партнерства та залучаємо передові технології, щоб самим виробляти найпотужнішу зброю у необхідній кількості. Щоб сьогодні на фронті у солдата було все, що йому потрібно для захисту себе і знищення ворога. Щоб після перемоги зброя, створена Україною спільно з партнерами, була найбільш конкурентоздатною у світі", - наголосив очільник МЗС.

За його словами, "цифри перевищили всі очікування".

"І я вдячний 252 компаніям з понад 30 країн Європи, Північної Америки, Азії та Австралії, які прибули в Київ на наш Форум оборонних індустрій", - додав він.

Кулеба зауважив, що для організації форуму МЗС обʼєднало сили з Мінстратегпромом і Міноборони робота тривала у режимі 24/7, аби зібрати якомога більшу кількість оборонних компаній в Києві і щоб уряди країн, які вони представляють, усіляко підтримували їхні спільні проєкти з Україною, щоб НАТО і ЄС включилися у цей процес. 

"Це була одна з ключових тез під час міжнародних контактів Президента, Андрія Єрмака, Дениса Шмигаля, спочатку Олексія Резнікова, а потім Рустема Умєрова, та Олександра Камишіна. Всі працювали на результат. І нам вдалося", - констатував глава МЗС. 

Як повідомлялося, у Києві відбувся Перший міжнародний форум оборонних індустрій (DFNC1).

Участь у заході взяли виробники танків, артилерії, дронів, боєприпасів, розробники інноваційного програмного забезпечення та власники унікальних складних технологій з держав-партнерів, українські державні та приватні підприємства оборонно-промислового комплексу – як розгалужені групи компаній, так і defence-tech стартапи. 

Під час форуму українські компанії підписали 20 документів з іноземними партнерами - це угоди та меморандуми про виготовлення дронів, ремонт та виробництво бронетехніки та боєприпасів. 

Крім того, до Альянсу оборонних індустрій долучилося 38 компаній із 19 країн.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати